به اطلاع کلیه مشترکین محترم می رساند، شرکت هماراسیستم در راستای جلب رضایت مشترکین و براساس نظرسنجی انجام یافته، جهت افزایش کیفیت و سرعت اینترنت در بازه رایگان شبانه، طرح شبانه نیم بهاء و هدیه شبانه برای سرویس های محدود را از تاریخ 01/02/1394 برای مشترکین جدید و همچنین تمدیدهای بعد از تاریخ مذکور اجرا خواهد نمود. همچنین از تاریخ مذکور ساعات دانلود شبانه از ساعت 2 بامداد تا 7 صبح برای تمامی روزهای هفته تعیین شده است.

توضیح اینکه در ساعات مذکور امکان استفاده از هدیه رایگان شبانه برای کلیه مشترکین سرویس های حجمی(دارای هدیه شبانه) مهیا میباشد. بعد از اتمام حجم هدیه شبانه، در صورت استفاده در ساعات شبانه، ترافیک مصرفی بصورت نیم بهاء محاسبه خواهد شد (بدین صورت که در ازاء استفاده هر دو گیگ ترافیک حجمی فقط یک گیگ از حجم اصلی سرویس کسر خواهد شد).

برای مثال : با خرید و یا تمدید سرویسClassic-3G  بصورت سه ماهه، 9 گیگ حجم اصلی سرویس و 3 گیگ حجم هدیه شبانه سرویس برای مدت سه ماه به مشترک تعلق خواهد گرفت. در ساعات شبانه (2 الی 7 صبح) حجم مصرفی مشترک ابتدا از حجم هدیه شبانه سرویس (3 گیگ) کسر خواهد شد و بعد از اتمام حجم هدیه شبانه در صورت استفاده در ساعات شبانه برفرض اینکه مانده حجم اصلی سرویس 7 گیگ باشد و مشترک دو گیگ حجم مصرفی در این ساعات داشته باشد فقط یگ گیگ از حجم اصلی سرویس کسر شده و مانده حجم اصلی سرویس مشترک 6 گیگ خواهد شد.

* فقط برای سرویس های Eco ، سرویس هدیه شبانه و شبانه نیم بهاء غیرفعال میباشد.

* نحوه محاسبه حجم مصرفی رایگان شبانه برای مشترکین سرویس و تمدیدهای قبل از تاریخ 01/02/1394 طبق روال قبلی خواهد بود.

برای تمدید یا خرید سرویس اینترنت با ما تماس بگیرید

زیرنماینده رسمی فروش شرکت هماراسیستم احمد محمدخانلو 09352428244

اشتراک گذاری :
جمعه 21 فروردین 1394
بخش ها : قیمت سرویس ها,