به اطلاع کلیه مشترکین محترم می رساند، شرکت هماراسیستم جهت بهره مندی مشترکین از حداکثر سرعت اینترنت اقدام به راه اندازی بسته های حجمی نیترو از تاریخ 22 فرورین 1394 نموده است.

بسته‌های ترافیک حجمی نیترو این امکان را به مشترکین همارا سیستم میدهد تا درزمانی مشخص، ترافیک حجمی تعیین شده را با سرعتی بالاتر و با قیمتی مناسب استفاده نموده و از حداکثر سرعت ممکن در اینترنت لذت ببرند.

نیترو راه حل مناسبی برای افزایش سرعت کلیه سرویس های محدود و نامحدود و صرفه جویی در وقت و هزینه میباشد. کلیه مشترکین هماراسیستم می‌توانند با خرید و فعالسازی نیترو متناسب با نیاز خود، از مزایای آن بهره‌مند شوند.لازم به ذکر می باشد حداکثر سرعت بسته های حجمی نیترو با توجه به شرایط فیزیکی خط اینترنت مشترک تا 16 مگابیت بر ثانیه خواهد بود که سرعت سرویس حداکثر 15 تا 30 دقیقه بعد اعمال می گردد.

بعنوان مثال : با خرید و فعالسازی نیترو 3 روزه شما میتوانید بمدت 72 ساعت و به مقدار 7 گیگ ترافیک حجمی را باحداکثر سرعت ممکن (با توجه به شرایط فیزیکی خط تلفن) استفاده نموده و بعد از اتمام مدت زمان 72 ساعت یا 7 گیگ ترافیک حجمی سرویس شما به حالت قبلی باز میگردد.

اشتراک گذاری :
جمعه 28 فروردین 1394
بخش ها : شارژ حجمی,