مقایسه هماراسیستم با پارس آنلاین

هر چند که مقایسه سرویس دهی شرکت های ارائه دهنده خدمات اینترنت پرسرعت تنها در صورت استفاده از خدمات شرکت های مختلف بر روی یک خط تلفن امکان پذیر است، اما می توان مقایسه ای از لحاظ قیمت و همچنین پشتیبانی، تعداد نمایندگان فروش، پوشش خدمات و ... بین دو شرکت انجام داد.

با توجه به اینکه دفتر مرکزی شرکت هماراسیستم در شهر تبریز واقع می باشد، تعداد نمایندگی های فروش این شرکت در سطح شهر تبریز بسیار بیشتر از شرکت پارس آنلاین می باشد. شرکت هماراسیستم در سطح شهر تبریز دارای بیش از 50 نماینده فعال می باشد که در جای جای شهر آماده ارائه خدمات به مشترکین می باشند. این در حالی است که دفتر مرکزی شرکت پارس آنلاین در تهران بوده و این شرکت در تبریز تنها دارای 2 نمایندگی می باشد.

از لحاظ قیمت سرویس ها نیز برتری با شرکت هماراسیستم می باشد. قیمت سرویس های این شرکت با توجه به سرعت و مقدار حجمی که در اختیار مشترکین قرار می دهد، اندکی کمتر از قیمت سرویس های شرکت پارس آنلاین می باشد. این در حالی است که قیمت شارژ حجمی در هر دو شرکت به ازای هر گیگابایت برابر 3600 تومان می باشد که البته پس از محاسبه 9% مالیات ارزش افزوده سال 94، قیمت نهایی حجم اضافی به ازای هر GB برابر 3926 تومان می باشد.

از لحاظ پشتیبانی مشترکین نیز شرکت هماراسیستم گوی سبقت را از پارس آنلاین ربوده است. پشتیبانی تلفنی 24 ساعته و همچنین پشتیبانی آنلاین از طریق وب سایت شرکت امتیاز ویژه این شرکت می باشد که در شرکت مقابل اندکی کم رنگ تر است.

شما می توانید قبل از خرید سرویس اینترنت با مقایسه قیمت و سرویس دهی شرکت های مختلف اقدام به خرید سرویس اینترنت پرسرعت نمائید.

با ما تماس بگیرید، حتی برای مشاوره

زیرنماینده رسمی فروش شرکت هماراسیستم تبریز

احمد محمدخانلو - 09352428244

اشتراک گذاری :
سه شنبه 15 اردیبهشت 1394