شرکت هماراسیستم برای مشترکینی که قصد دارند در ساعاتی از شب از اینترنت استفاده کرده و فایل های حجیم دانلود کنند بسته های ویژه ای پیشنهاد می دهد. مشترکین گرامی می توانند با خرید بسته های حجمی شبانه با قیمت بسیار ارزان، اقدام به استفاده و دانلود از اینترنت در ساعات 1 تا 7 بامداد کنند.


پس از پایان حجم بسته شبانه، روش محاسبه حجم شبانه به حالت نیم‌بها باز می‌گردد و پس از آن در ساعات شبانه از شارژ اصلی حجم سرویس شما به صورت نیم‌بها کسر می‌شود (1GB به ازای هر 2GB).  البته همیشه می‌توانید پس از پایان شارژ شبانه خود، بسته جدیدی تهیه کنید.

بسته حجمی

قیمت نهایی (تومان)

25 گیگ

10900

50 گیگ

19700

100 گیگ

35000

250 گیگ

76300

برای کسب اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه کنید. همچنین می توانید با شماره تلفن 09352428244 آقای احمد محمدخانلو تماس بگیرید.

شرایط استفاده از بسته‌های شارژ‌ شبانه

شارژ شبانه هر سرویس محدود به دوره زمانی آن سرویس است و امکان انتقال آن به دوره‌های بعدی وجود ندارد. (این محدودیت انتقال هم برای بسته‌های شبانه و هم هدیه‌ رایگان شبانه روی سرویس وجود دارد.) برای مثال اگر ۲۵ روز از دوره سرویس شما باقی باشد، با خرید بسته شبانه 25GB فقط در طی ۲۵ روز باقی‌مانده فرصت استفاده از این بسته را خواهید داشت و پس از تمدید سرویس این حجم صفر خواهد شد.

به همین دلیل، ما تلاش می‌کنیم با محاسبه و بررسی سرعت و کیفیت ADSL شما در بخش خرید آنلاین شارژ شبانه، از خرید بسته‌هایی که مصرف کامل آنها در طول دوره سرویس شما ممکن نیست جلوگیری کنیم.

این تنها محدودیتی است که در خرید این بسته‌ها در نظر گرفته‌ایم و در صورت وجود زمان و سرعت کافی سرویس ADSL، می‌توانید تا 1000GB حجم شبانه سرویس خود را افزایش دهید و پس از پایان حجم هر بسته می‌توانید دوباره شارژ شبانه خریداری کنید.

  • این بسته‌ها تغییری در سرعت سرویس شما ایجاد نمی‌کنند و در طول ساعات شبانه هم می‌توانید با همان سرعتی که در طول روز از سرویس ADSL خود استفاده می‌کنید، از شارژ شبانه سرویس خود استفاده کنید.

بر روی کدام سرویس‌ها می‌توان از بسته‌های شبانه استفاده کرد؟

  • بسته‌ّهای شارژ شبانه برای سرویس‌های محدود هماراسیستم (Classic / Turbo / Mega / Ultra) طراحی شده‌اند.
  • از آنجا که برای سرویس‌های Eco ساعات شبانه اعمال نمی‌شود، امکان خرید شارژ شبانه برای این سرویس‌ها وجود ندارد.
  • بسته‌های ADSL نار به میزان مشخصی حجم هدیه رایگان شبانه در خود دارند و امکان اضافه کردن بسته شارژ شبانه به آنها وجود ندارد.

اشتراک گذاری :
جمعه 7 اسفند 1394
بخش ها : شارژ حجمی,